Кінець фільму: з життя пішла ведуча телепрограми "Катрусин кінозал"
Фото: пішла з життя легендарна телеведуча Катерина Лозовенко (Gazeta.uа)

В четвер, 21 вересня, з життя пішла легендарна телеведуча Катерина Лозовеко, яку українці добре пам'ятають за передачею "Катрусин кінозал" на "УТ-1". Про це поідомила її сусідка по дому Ольга Байвидович на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні померла тьотя Катя, Катерина Семенівна, ведуча програми "Катрусин кінозал". Ми жили з нею в одному домі. Коли зустрічалися в ліфті, вона завжди посміхалася та питала: Олечко, як справи?" Не можу стримати сліз. Світла пам'ять", - написала вона.

Українські телеглядачі добре знали та любили Катерину Лозовенко. Закінчивши акторський факультет Київського театрального інституту, вона пішла працювати в дитячу редакцію на "УТ-1". У 1970-х роках стала однією з ведучих вечірньої передачі "На добранiч, дiти", домогала їй лялька Катруся. Пізніше цей дует переріс в окрему програму "Катрусин кінозал", яка протрималася в ефірі 15 років. Та коли програму закрили, Лозовенко довго не могла знайти роботу. Тільки потім телеведучій запропонували перейти в редакцію програм на Київ та область.