Кілька районі столиці без світла: коли повернуть електропостачання
Фото ілюстративне

Сьогодні, 22 червня, в енергосистемі Києва сталася аварія — кілька районів міста залишилися без світла.

Про це, зокрема, написали в ДТЕК.

У дописі зазначили, що нині без світла Дарницький і Дніпровський райони. Електропостачання обіцяють повернути до 16:00.

"Наш Київ" раніше повідомляв, де у столиці проходитимуть сезонні продуктові ярмарки 23-28 червня.

На бульварі Бучми у Дніпровському районі квітує тюльпанове дерево: фото