Сьогодні, 22 червня, в енергосистемі Києва сталася аварія — кілька районів міста залишилися без світла.
Про це, зокрема, написали в ДТЕК.
У дописі зазначили, що нині без світла Дарницький і Дніпровський райони. Електропостачання обіцяють повернути до 16:00.
"Наш Київ" раніше повідомляв, де у столиці проходитимуть сезонні продуктові ярмарки 23-28 червня.
На бульварі Бучми у Дніпровському районі квітує тюльпанове дерево: фото
