Київський художник створив плакати на тему бойкоту Чемпіонату світу з футболу

Київський художник Андрій Єрмоленко намалював плакати на тему бойкоту Чемпіонату з футболу, який пройде у Росії влітку 2018 року.

Альтернативні плакати художник оприлюднив у Facebook.

«Тут мене попросили про чемпіонат світу викласти все одним постом! Роблю. Але це не кінець», — написав художник.

У такий спосіб художник закликав бойкотувати змагання.

Єрмоленко створив кілька плакатів, зобразивши на них катастрофу рейсу MH-17, тортури поліцейських та закривавлений талісман російського чемпіонату — «Забиваку».

Через ці плакати акаунт художника у Facebook було забанено. Про це повідомили друзі Андрія Єрмоленка. 

На їхню думку, акаунт було забанено через численні скарги «ботів». Також друзі художника закликали користувачів соцмережі писати в адміністрацію Facebook з вимогою відновити сторінку Єрмоленка.

«На жаль, Facebook в нашому регіоні контролюють самі знаєте хто. Хто має можливість — напишіть пару теплих слів з вимогою звільнити від бану нашого талановитого художника», — закликав користувач Максим Соловйов.

«Прошу вас допомогти вийти йому з бана, для цього потрібно зробити наступне: натиснути на іконку "Знак питання", вибрати функцію "Повідомити про проблему" та варіант "Щось не працює". Далі обрати "Причина", "Інше" та "Вставити текст"», — пояснив Нікіта Тітов. Також він написав текст, який потрібно вставити у повідомлення.

Раніше ми писали, що у Києві пройде «Фестиваль фарб Холі».