Київська область залишиться без системи екстреного оповіщення

З 14 травня «Укртелеком» вимкне систему екстреного оповіщення в Київській області через великі борги місцевої адміністрації.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Компанія відімкне від електроживлення систему оповіщення, бо Київська облдержадміністрація проігнорувала звернення щодо укладання угод на експлуатаційно-технічне обслуговування апаратури.

«Для обслуговування апаратури оповіщення обласні державні адміністрації зобов’язані передбачати відповідне фінансування та укладати договори з підприємствами, що такі роботи можуть здійснити», — зазначили у компанії.

Також в «Укртелекомі» розповіли, що Київська ОДА вже два роки поспіль ігнорує підписання відповідних договорів для фінансування робіт щодо експлуатаційно-технічного обслуговування апаратури і технічних засобів оповіщення. У компанії зазначили, що враховуючи ситуацію в країні та важливість подібної системи, вони довгий час підтримували роботу системи оповіщення Київської області за власні кошти.

У компанії підкреслюють, що не відключали систему від каналів комутації та після врегулювання питання її роботу можна буде швидко відновити.

Ми також розповідали, що під Києвом сталася масштабна пожежа на складах.