Київська митниця проводить службове розслідування за фактом конфлікту співробітника з поліцією

Київська міська митниця ДФС проводить службове розслідування за фактом конфлікту одного із співробітників відомства з поліцією 2 жовтня цього року.

Про це нашому кореспондентові повідомив в.о. начальника столичної митниці Сергій Тупальський.

«У рамках розпочатого службового розслідування ми зараз вивчаємо всі обставини інциденту, який мав місце. До його завершення мені б не хотілося робити будь-які висновки, захищати або, навпаки,  звинувачувати співробітника. Однак запевняю вас, якщо підтвердиться, що наш співробітник здійснював дії, що не відповідають статусу державного службовця і працівника митниці, до нього будуть застосовані найсуворіші санкції», — сказав Тупальський.

При цьому він додав, що після інциденту провів роз’яснювальну роботу серед співробітників, нагадавши їм про необхідність дотримуватись загальновизнаних етичних норм і правил поведінки навіть у позаробочий час.

«Навіть у позаробочий час ми залишаємося митниками та працівниками Київської міської митниці ДФС. Такий статус накладає на кожного з нас зобов’язання і відповідальність. Тому я буду вимагати від усіх дотримуватися етичних норм і правил поведінки, уникати нецензурної лексики, ну і, звичайно ж, поважати закони своєї країни», — додав він.