Київщина зустріла велопробіг ветеранів "Шануємо пам’ять Захисників України": фото
КОВА

Київщина прийняла учасників щорічного велопробігу "Шануємо пам’ять Захисників та Захисниць України – 2025". Цей дев'ятиденний заїзд довжиною 871 км стартував 15 травня в Ужгороді.

Як повідомила Київська обласна військова адміністрація, протягом двох днів 69-кілометровий маршрут вшанування пам’яті пролягав містами Київщини: Бородянка, Ворзель, Буча, Ірпінь, а потім завершився у Вишгороді перед фінальним етапом до столиці.

Велопробіг проводиться щороку з метою вшанування пам’яті загиблих Героїв, популяризації спортивної реабілітації ветеранів війни, а також заохочення до здорового способу життя серед ветеранської спільноти.Фото: КОВА

До постійного пелетону, який стартував з Ужгорода, у кожному регіоні приєднувалися велосипедисти у форматі "естафети". Протягом всього маршруту у велопробігу брали участь двоє ветеранів війни з Київщини — Іван Балашов та Анатолій Вересенко. 

Нагадаємо, на Київщині розпочав роботу 18-й реабілітаційний центр національної мережі Recovery.

Безбар’єрність у столиці: затвердили План заходів на 2025-2026 роки