Київський зоопарк просить не приносити ялинки для тварин

У столичному зоопарку не братимуть у киян новорічні ялинки для корму тваринам. 

Про це повідомляється на сторінці зоопарку в Facebook.

Причина в тому, що ветеринари зоопарку забороняють використовувати ялинки в якості підкормки для його мешканців. До того ж тварини і так отримують корми за індивідуальними раціонами.

Також фахівці зоопарку назвали ще декілька причин, чому вони не приймають зрубані дерева:

  1. Інтенсивне вирощування ялинок для подальшого продажу призводить до застосування різних небезпечних речовин заради прискорення росту, привабливого вигляду та подовження терміну їх зберігання.
  2. Після знімання прикрас на ялинці зазвичай лишається вдосталь фрагментів дощику, конфетті, вати та інших небезпечних для тварин матеріалів.
  3. Використання сучасних ароматизаторів, барвників, хлопавок та штучного снігу з балончика залишає на гілках ялинки цілу гамму шкідливих речовин.
  • «Тож найкращим вашим новорічним подарунком для чотирилапих та пернатих стане просто ваш візит до зоопарку всією сім’єю», — розповіли в зоопарку.

  • Крім того, фахівці зоопарку рекомендують киянам для прикрашання будинку в новорічні свята використовувати штучні ялинки або купляти дерева в горщиках, щоб потім висадити їх в грунт.

Раніше повідомлялося, що новорічні ялинки можна буде здати на утилізацію до пунктів на виробничих базах «Київзеленбуду».