Київський проект з сортування та переробки сміття звернувся до киян по допомогу
Фото: "Майстер добрих справ" терміново шукає автомобіль

Вже кілька років проект "Майстер добрих справ" допомагає відповідальним киянам сортувати своє сміття та возить його на вторинну переробку. Проте зараз автивісти зіткнулися з проблемою и потребують допомогу. Про це повідомляеться на сайті ГО "Україна без сміття".

Справа у тому, що у "Майстра добрих справ" немає власного автомобілю, а той, на якому активісти їздять по місту, щоб забрати відсортоване сміття, їм потрібно повернути власникові. Придбати нову машину за власні кошти участники проекту не взмозі, тож вони звертаються по допомогу до небайдужих киян.

"Якщо для вас важливо, щоб ми продовжували свою діяльність і надалі створювали рішення для сортування громадам, будемо вдячні за поширення цього посту, рекомендації та грошову допомогу", — пишуть активісти.

Допомогти можна наступним чином:

1. Стати меценатом і перерахувати будь-яку суму грошей на поповнення статутної діяльності ГО "Україна без сміття". 

Банківські реквізити: ЄДРПОУ 40218263, р\р 26007052758535, МФО 300711. У організації є також рахунки у валюті (реквізити на перерахунок ви можете отриматим поштою через запит на info@nowaste.com.ua).

Перерахунок також можна здійснити за допомогою liqpay за посиланням. Натисніть на кнопку "Підтримати проект".

2. Якщо ви є представником соціально відповідального бізнесу, ви можете замовити лекцію про сортування сміття для своєї команди і розпочати "Зелений офіс". Гроші, отримані за лекцію, підуть на придбання автомобіля. Запит на проведення лекції можна надсилати на пошту info@nowaste.com.ua

3. Якщо ви є представником автодилерської мережі і маєте бажання стати партнером проекту і надати авто тимчасово (на строк від 1 року). 

4. Якщо ви маєте власний комерційний автомобіль, яким не користуєтеся і можете віддати його в оренду або продати дешевше, ніж за $12 тис. 

Нагадаємо, кияни скаржаться на гору сміття, що продовжує рости на одній з вулиць в центрі міста.