Київський музей запрошує на екскурсію з немовлятами
Фото: матусі з малюками (Facebook)

Київські активісти запускають новий проект дружній до батьків і дітей – "Культурний декрет, або У музей з малюком". Про це повідомляє "Українська правда. Київ".

"Ми продовжуємо робити Київ комфортнішим і дружнішим для людей з дітьми. Це буде своєрідне продовження проекту "Кіно 0+". Тепер спробуємо наблизити до мам і малюків музеї, бо вони, на жаль, геть не пристосовані для людей з малюком. До них не можна потрапити на екскурсію з дитиною у візку", - розповіла голова facebook-сільноти "Київ дружній до батьків і малюків" Ольга Мирцало.

Першим на батьківський запит відгукнувся Музей Ханенків. Офіційний старт проекту запланований на 11:00 17 червня.

Подивитися експозицію, штовхаючи візок з дитиною, не вийде, але заклад уже зробили комфортнішим для батьків. Зокрема, музею вже передали дві пеленальні подушки, а у внутрішньому дворику закладу облаштують "стоянку" для дитячих візків.

Для батьків проведуть годинну екскурсію виставкою "Подорожі едокко", яка наразі експонується.

Подальший графік таких екскурсій визначать пізніше.

Нагадаємо, в столиці планують виокремити колектив сучасного танцю "Київ Модерн-балет", який здійснює творчу діяльність у складі Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва, в окремий заклад культури та надати йому статусу академічного.