Київрада затвердила Велоконцепцію міста

8 лютого депутати Київради  затвердили Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Згідно з прийнятою концепцією, до 2015 року 5% поїздок в Києві мають відбуватись на велосипедах. Також концепція передбачає створення 240 кілометрів веломаршрутів у найближчі роки та понад 1000 кілометрів транспортних, рекреаційних та приміських шляхів для користувачів велотранспорту.

У Велоконцепції представлено загальну схему міських веломаршрутів і схему почерговості їх створення. Всі велосипедні маршрути та інфраструктура мають бути створені до 2025 року.

«Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури в Києві неодноразово обговорювали на відкритих зустрічах із залученням громадських організацій, містян та гостей столиці. Разом ми розробили документ, для чого проаналізували світовий та український досвід у цій галузі. Нова стратегія розрахована на тривалий період та цілком спроможна покращити показники міської мобільності та інтегрувати велосипед у загальну систему міської транспортної інфраструктури», — додав головний архітектор міста Олександр Свистунов.

Впровадження концепції має вплинути на  зниження транспортного навантаження створення комфортного та безпечного середовища для розвитку велосипедного руху і зменшення рівня забруднення повітря.

Раніше ми писали, що cквер на Воздвиженці врятували від забудовників.