Київрада все-таки розгляне петицію про альтернативну реконструкцію Шулявки
Фото: альтернативний варіант реконструції Шулявського шляхопроводу

Київрада все-таки розгляне петицію, автор якої вимагає обрати проект трирівневої розв’язки Шулявського шляхопроводу замість того, що був затверджений міськими чиновниками. Про це повідомляє прес-служба Київради.

Дана петиція набрала 10 323 голоси при мінімально необхідних 10 000. Тож, згідно з правилами, вона буде прийнята до розгляду. В. о голови КМДА Геннадій Пліс вже дав таке доручення.

Окрім того, петицію мають розглянути постійні комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування, а також із питань транспорту, зв'язку та реклами.

Нагадаємо, що, на думку автора звернення Дмитра Корнійчука, замість прийнятого містобудівною радою Києва проекту реконструкції Шулявського шляхопроводу, що передбачає знесення корпусу заводу "Більшовик", потрібно обрати інший варіант.  Це трирівнева розв’язка замість дворівневої з реверсним кільцем для поворотів. 

Цікаво, що напередодні у КМДА запевняли, що голоси в цій петиції були штучно "накручені". Тож було відраховано 410 голосів. Проте петиція все одно набрала необхідну кількість підписів.