Київрада підтримала рішення про заборону продажу алкоголю вночі

На засіданні 27 вересня Київрада підтримала рішення про заборону продажу алкоголю вночі. 

Про це повідомляє прес-служба міської ради. 

Дане рішення підтримали 89 депутатів. Заборона стосуватиметься нічного продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв, і столових вин у МАФах та магазинах. Продаж напоїв буде обмежено з 23:00 до 10:00 у всіх торгових точках, крім закладів ресторанного господарства — кафе, барів, закладів громадського харчування тощо.

«Санкції — від штрафу до позбавлення ліцензії на продаж. Якщо раніше повноваження контролю були тільки у патрульної поліції, яка може виписати протокол за адміністративне порушення, то тепер ці функції є у інспекторів з благоустрою. Вони зможуть контролювати, складати протоколи і звертатися до органів ліцензування та фіскальної служби», — прокоментував дане обмеження депутат Владислав Михайленко виданню «Великий Київ».

Повідомляється, що деякі депутати пропонували послабити обмеження та дозволити продаж алкоголю з 8:00, проте дані поправки не пройшли голосування. 

Столичні чиновники переконані, що прийняття даного обмеження дозволить зменшити обсяги вживання алкоголю серед киян. У свою чергу це знизить рівень злочинності і смертності, а також збільшить тривалість життя населення.

Раніше ми розповідали, що на Троєщині депутати зливали алкоголь з МАФів.