Київрада підтримала проект про розірвання договору із забудовником Поштової площі

Київська міська рада підтримала в першому читанні проект рішення про припинення дії договору щодо побудови торговельно-розважального центру на Поштовій площі. Про це повідомляє «Громадське».

Документ також передбачає продовження археологічних розкопок старовинного міста та створення музею історії Поштової площі.

Автор проекту рішення Сергій Гусовський наполягав на голосуванні за документ в цілому, проте йому відмовили. Тож тепер протягом 10 днів до документа вноситимуть правки, після чого його знову винесуть на голосування в цілому.

Водночас столична влада погоджується на створення музею, проте наполягає на тому, що для припинення договору немає юридичних підстав. 

Договір про будівництво торговельно-розважального центру на Поштовій площі був укладений між КМДА та компанією-інвестором «Хенсфорд-Україна» у 2013 році.

Водночас під стінами КМДА зібралися активісти, які вимагали припинити договори про забудову історичної території Поштової площі та про будівництво готелю на Андріївського узвозі.