"Київпастранс" стежить: у наземному транспорті облаштують бортові комп'ютери (фото)

В четвер, 27 квітня, в автобусному парку №5 відбулась презентація електронного шляхового листа, що є основним елементом нового пілотного проекту "Автоматизована система обліку транспортної роботи". 

Як повідомив на своїй сторінці в Facebook гендиректор "Київпастрансу" Дмитро Левченко, такі заходи передбачені в рамках пілотного проекту "Єдиний диспетчерський центр".

"Це інформаційна інфраструктура всього підприємства, в яку надходитиме інформація з усіх структурних підрозділів. Складова частина міського єдиного диспетчерського центру, яка включатиме інформацію з програм 1:С, АСДУ, дасть змогу контролювати паливо, пробіг, ремонти, зупинки, нарахування заробітної плати працівникам підприємства та інші технологічні процеси", — зауважив очільник.

В найближчий час 20 одиниць транспорту з автобусного парку облаштують бортовими комп'ютерами, які відслідковуватимуть необхідну інформацію і передаватимуть її в єдину систему.

"Вже найближчим часом плануємо протестувати один маршрут, після чого почнеться імплементація проекту. Це буде автобусний маршрут №72", — додав Левченко.

Окрім того, завдяки новій системі з'явиться можливість блокувати виїзд транспорту як медичними працівниками, так і працівниками технагляду. А завдяки бортовим комп'ютерам автоматизується і оголошення зупинок.

Нагадаємо, що банківські картки у метро теперь можуть більше.