"Київавтодор" знайшов винних у стані столичних доріг (фото)

В середу, 25 жовтня, перевантажений бетоновоз зіпсував щойно відремонтований бульвар Дружби Народів. На це поскаржилося КП "Київавтодор" на своїй сторінці в Facebook.

"Щоденно київськими вулицями курсують сотні машин, завантажених щебенем, ґрунтом, піском та бетоном до такої міри, що частина їх вантажу залишається на проїжджій частині. Надзвичайно прикро, коли такі випадки стаються на тільки що відремонтованих ділянках міських вулиць і доріг. Черговий такий випадок  бульв. Дружби Народів. Ще не минуло і місяця, як ця вулиця була капітально відремонтована, а бетоновоз вже встиг поставити свої "відмітки" на новенькому покритті",  говориться у повідомленні прес-служби компанії.

Своє звернення комунальники завершили щирим проханням до підприємців та водіїв вантажних транспортних засобів поважати працю один одного, щоб не викидати на вітер гроші містян, адже вулично-дорожня мережа — це спільне майно громади.

Нагадаємо, нещодавно жителі Оболонського району зізналися у коханні "Київавтодору", намалювавши сердечки навколо ям на дорозі. Комунальники відреагували досить оперативно і менше ніж через дві доби відремонтували проблемну ділянку і таким чином відповіли киянам взаємністю.