Киевлянин решил бороться с авто на остановках (фото)

Особенным бичем это стало на транспортных узлах Киева, например в районе Петровка. Общественный активист, киевлянин, Константин Андриюк, решил не оставлять проблему без внимания и «ударил креативом по разгильдяйству».

На окнах машин-нарушителей активист расклеивал наклейки в виде знака остановки, с указанием номера маршрута и надписью "Паркуюсь на остановке! Работаю маршрутным транспортом!". Водители общественного транспорта данной инициативе были рады, а прохожие и пассажиры особо не реагировали.

«Що в головах наших людей, які паркуються просто під знаком зупинки маршрутного громадського транспорту? Мабуть, зовсім не пункт ПДР 15.9. І точно не повага до оточуючих, до пасажирів, до водіїв тих маршрутних транспортних засобів. Євроінтеграція, нова країна… на жаль, цього всього я не побачив упродовж тих кількох годин акції, яку влаштував на довгій зупинці біля станції метро „Петрівка“. Пасажири на зупинках — традиційні! НУЛЬ бажання мені допомогти, щось змінювати в цій країні. Бігає якийсь божевільний, чіпляється до порушників, ну і хай собі» - сообщил Константин на своей странице в Facebook.