В перший день весни рух в Києві паралізувало через снігопад

Із самого ранку в четвер, 1 березня, практично все місто стоїть у величезних заторах через сильний снігопад, що розпочався вночі.

Особливо складна ситуація спостерігається в центральній частині міста, на мостах через Дніпро, а до того був фактично паралізований рух на Троєщині.

Також стоять Набережно-Хрещатицька вулиця, Наддніпрянське шосе, бульвар Дружби Народів, вулиця Михайла Бойчука, вулиця Олени Теліги, вулиц і Глибочицька, В’ячеслава Чорновола, проспект Степана Бандери, Велика Васильківська вулиця і багато інших.

Скріншот Google Maps

Також ситуацію на столичних дорогах значно ускладнюють численні ДТП. Через снігові замети та автомобільні аварії утворилися затори. Наземний громадський транспорт ходить не за розкладом, через що в трамваях, автобусах та тролейбусах утворилася справжня тиснява. Люди буквально штурмують транспорт, бо не знають, коли приїде наступний.

Тиснява в автобусі. Фото: Главком

В соцмережах повідомляють про те, що рух Борщагівського швидкісного трамвая був деякий час заблокований через несправність. Пасажирам трамваїв довелося йти пішки. Така ж ситуація спостерігалась і на швидкісному трамваї на Троєщині. Зараз на обох лініях трамваї знову ходять.

Відзначимо, що столична влада попросила киян за можливості пересісти зі своїх автівок на громадський транспорт. А ті машини, що заважають прибиранню снігу, будуть евакуювати