Камера, мотор: під Києвом почали знімати фільм про "кіборгів"


Фото: vdv-ua.com

В Києві почалися зйомки фільму "Кіборги", присвяченого українським захисникам Донецього аеропорту.

Про це повідомив режисер фільму Ахтем Сеїтаблаєв, який оприлюднив на своїй сторінці у Facebook фотографію тарілки, на який написані імена членів знімальної групи.

"За допомогою Всевишнього ми почали..." — написав він.

Історія стрічки розгортається протягом двотижневого чергування в Донецьому аеропорту одного українського батальйону в вересні 2014 року. Добровольча група вперше приїжджає в гарячу точку, яку вже чотири місяці боронять наші військові, і один на один стикаються зі страшним обличчям війни. Ці події стали початком формування нової самоідентифікації українців. 

Щоб відтворити атмосферу тих подій, на території знімального павільйону збудували двоповерхову декорацію, яка реалістично відтворює будівлю аеропорту під час бойових дій. Ще одна декорація відтворює злітну смугу.

Зйомки будуть проходити в різних локаціях в Києві та Чернігові. Серед виконавців головних ролей багато нових імен. Сценарій фільму написаний відомим сценаристом Наталією Ворожбіт.

Відзначимо, що фільм "Кіборги" отримав часткове фінансування від Держкіно - 23 млн 973,6 тис. грн з необхідних 47 млн 947,2 тис. грн.