Як листоноша, тільки у 200 разів більше: глава «Укрпошти» озвучив свою зарплату

Керівник «Укрпошти» Ігор Смілянський за місяць заробляє 836 тисяч грн без вирахування штрафів. Його зарплата прив’язана до зарплати листонош компанії. Про це Смілянський сказав в ефірі телеканалу «Україна».

«Мені дивно, що за 25 років в Україні жоден держслужбовець не скаржився на зарплату. У країні ставало гірше, а на Конча-Заспі краще, але ніхто не скаржився на зарплату. Країною 25 років керували дешеві менеджери», — сказав Смілянський.

Керівник «Укрпошти» додав, що розмір його зарплати визначили постановою Кабміну і прив’язали до розміру зарплати листоноші. Смілянський отримує у 200 разів більше, ніж листоноша. Ця сума становить 836 тисяч гривень на місяць без урахування штрафів за зірвані терміни фінзвітів і подібних витрат.

«Мені завжди люди пишуть, що хотіли б, щоб я працював безкоштовно. Якщо я буду працювати безкоштовно, то це дасть можливість збільшити зарплату кожного працівника на 9,72 грн на місяць», — зазначив він.

 
Інтерв’ю Ігоря Смілянського в ефірі телеканалу «Україна». Питання про зарплату — 6:38

Нагадаємо, Пенсійний фонд України затвердив показник середньої заробітної плати для розрахунку пенсії за грудень 2019 року і підрахував розмір середньої зарплати в цілому за минулий рік.

Показник середньої заробітної плати, який відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» враховується для обчислення пенсії, в грудні 2019 року склав 10 583,1 грн.