Як буде виглядати ТРЦ Ocean Mall на Либідській площі (фото)

Стало відомо, як виглядатиме новий торговельно-розважальний центр Ocean Mall, який будують на Либідській площі. Презентацію зовнішнього вигляду ТРЦ виклало видання Retailers.

Згідно з презентацією, у ТРЦ не входитимуть приміщення Інституту науково-технічної та економічної інформації — торговельний центр буде знаходитися трохи позаду. Водночас він буде трохи нависати над знаменитою «тарілкою», в якій розміщується наукова бібліотека.

У ТРЦ Ocean Mall буде чотири поверхи. На першому поверсі розташується магазин IKEA, який займатиме площу в 4600 кв. метрів, а також мережа побутової техніки та електроніки й продуктовий супермаркет. На другому поверсі обладнають паркінг, з нульового по третій поверх будуть галереї з магазинами для шопінгу, на четвертому — розважальна зона.

Водночас гендиректор NAI Віталій Бойко повідомив Retailers, що від такої концепції торгово-розважального центру можуть відмовитися. Джерело на ринку нерухомості розповіло, що ймовірно йдеться про перегляд планів щодо розважальної зони на четвертому поверсі.

«Можуть від неї відмовитися. Такий варіант розглядався раніше. Також може бути змінена внутрішнє планування з урахуванням підписаних попередніх договорів», — повідомило джерело.

Раніше повідомлялося, що ТРЦ «Гулівер» продають за 18 млрд гривень.