Избранник от «Самопомощи» Роман Марченко набросился на представителя СМИ

Представитель СМИ Владимир Тищенко поинтересовался у депутата «Самопомощи», почему тот хочет передать участок в центре Киева не под обустройство сквера, а для постройки церкви мормонов, сообщают "Українські новини".

Спор быстро перерос в драку с участием самого депутата и его охранника, а свидетелем потасовки стал общественный активист Александр Аронец, который и выложил видео в Facebook.

Як депутат партії "Самопоміч" забирав камеру у журналіста

Як депутат партії "Самопоміч" забирав камеру у журналіста (Відео) Представники партії «Самопоміч», керівництво якої розповідає про європейські цінності, схоже, остаточно пустилися берега. Вчора по завершенню земельної комісії Київради журналіст Володимир Тищенко підійшов до депутата Київради з фракції «Самопоміч» Романа Марченка щоб задати йому декілька питань. Після незручного запитання щодо того, що Марченко хоче скасувати рішення Київради про створення скверу в центрі Києва, депутат «Самопомочі» спочатку умисно наступив йому на ногу, штовхався, а потім взагалі намагався вирвати телефон. (https://youtu.be/4XrGmWBK4Vw) Справа в тому, що Марченко є відвертим лобістом церкви мормонів. Скасувавши рішення про створення скверу, Марченко хоче віддати церкві мормонів майже гектар землі на вул. Глибочицькій,5 (Тищенко писав про це раніше https://www.facebook.com/photo.php?fbid=809404819160256&set=a.306159316151478.57545.100002722356704&type=3 ). За 8 місяців своєї діяльності в Київраді, депутат від Дарницького району Роман Марченко подав лише один!!! проект-рішення про скасування рішення Київради про створення скверу у Шевченківському районі столиці. Крім того фірма Марченка «Ілляшов та партнери» представляє церкву мормонів в судах. Така поведінка Марченка, який спочатку забороняв знімати його на відео, відмовлявся будь-що коментувати, а потім взагалі хотів забрати телефон пояснюються тим, що вже завтра Київрада буде розглядати його проект рішення по скасування скверу. Найбільше дивує позиція керівника столичної «Самопомочі» Сергія Гусовського Сергій Гусовський, який робить вигляд, що не помічає очевидно конфлікту інтересів і раніше в коментарях Тищенку повідомив, що він та вся фракція Самопомочі у Київраді буде підтримувати його проект рішення. Минулого року депутати «Самопомочі», у тому числі й Сергій Гусовський, голосували за створення даного скверу і не бачили там жодних порушень, але згодом їхня думка кардинально змінилась. Як змінилася і поведінка представників «Самопомочі», які почали дозволяти собі рукоприкладство… P.S.Прохання ідентифікувати охоронця Марченка, який постійно штовхав журналіста в спину не даючи можливості йому задати питання P.P.S. Ще цікавий факт з'ясувався про цього депутата. Рендж Ровера, на якому цей депутат їде, в нього в декларації немає! Чи не за проект рішення про скасування скверу він отримав кошти і купив новий Рендж Ровер?

Опубликовано Олександр Аронець 6 июля 2016 г.

 

«За 8 месяцев своей деятельности в Киевсовете депутат Дарницкого района Роман Марченко подал только один проект-решение об отмене постановления Киевсовета о создании сквера в Шевченковском районе столицы. Кроме того, фирма Марченко «Ильяшев и Партнеры» представляет церковь мормонов в судах», − говорит Александр Аронец. По его словам, еще в прошлом году депутаты «Самопомощи» голосовали за создание данного сквера и не видели там никаких нарушений, но впоследствии их мнение кардинально изменилось.

Закончился спор тем, что депутат Марченко с охранником напал на журналиста: сначала избранник наступил представителю СМИ на ногу, затем толкнул и пытался вырвать из рук мобильный телефон. Интересно, что с места происшествия депутат, который, напомним, в Киевсовете не получает заработной платы, умчался на внедорожнике Range Rover c государственным номером АА0800ОН. Цена такого автомобиля на рынке составляет около $200 тысяч.