З Броварів до Києва запустили безкоштовний автобус

У понеділок, 12 березня, з міста Бровари до Києва почав курсувати безкоштовний «громадський автобус». Про це повідомляється на сайті проекту.

Автобус місткістю 100 пасажирів курсуватиме щодня з 6:00 до 9:00 ранку і з 17:00 до 20:00 вечора за маршрутом: станція метро «Лісова» — вул. Гагаріна — вул. Незалежності — вул. Короленка — вул. Київська — станція метро «Лісова».

За словами авторів ініціативи, «громадський автобус» є некомерційним соціальним експериментом, що повинен допомогти у вирішенні транспортної проблеми Броварів. Проїзд в ньому буде безкоштовним для всіх верств населення, а фінансується він за рахунок донорських внесків та добровільних пожертв пасажирів.

Вартість шести годин роботи автобуса, який був наданий «Київпастрансом», становить 5800 грн.

Інформація про графік руху автобуса, а також фінансові звіти публікуються на сторінці «Громадський автобус» в Facebook.

Автори ініціативи кажуть, що вже в перший тиждень роботи «громадського автобуса» стане зрозуміло, чи потрібен такий проект мешканям Броварів. Якщо експеримент виявиться успішним, проект буде продовжуватися і розвиватися. Так, планується запустити автобус не тільки в години пік, а й взагалі на цілий день, а також збільшити кількість автобусів і додати ще один маршрут.

Раніше повідомлялося, що в Києві демонтували відомий кофебус.