Інвестори 26 недобудов «Укрбуду» просять допомоги у Зеленського

Інвестори 26 київських ЖК звернулися до Володимира Зеленського з проханням втрутитися в ситуацію з державною корпорацією «Укрбуд». Петицію з таким проханням опублікували на сайті президента. Автори петиції стверджують, що з літа 2019 року забудовник зупинив роботи і почав відкладати терміни здачі будинків в експлуатацію.

«Понад 13 000 сімей інвесторів... які придбали житло у 26 житлових комплексах Києва, що будуються під егідою Державної будівельної корпорації "Укрбуд", занепокоєні критичною ситуацією, що відбувається на будівельних майданчиках протягом останніх чотирьох місяців, починаючи з липня 2019 го (призупинення будівництва та перенесення строків введення в експлуатацію об’єктів на рік і більше)», — стверджують автори звернення.

За словами інвесторів, керівництво корпорації відмовляється надати інформацію щодо планів із завершення будівництва. Підписанти підозрюють, що гроші, вкладені в будівництво, можуть бути вже розкрадені.

Автори петиції просять Володимира Зеленського особисто втрутитися в ситуацію. Зокрема, для вирішення конфлікту пропонують створити робочу групу з представників влади, забудовників і інвесторів.

Петиція була опублікована на сайті президента України 23 листопада. Ініціатором звернення вказано Дмитро Потапов. За п’ять днів петицію підписали 1416 осіб.

Нагадаємо, у вересні генеральний директор компанії «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода повідомив, що експрезидент корпорації «Укрбуд» Максим Микитась вийшов з будівельного бізнесу і більше не є власником компанії «Укрбуд Девелопмент».

Раніше ми повідомляли, що Київрада підтримала проєкт рішення про відмову в поновленні договору оренди земельної ділянки під будівництво висотного житлового комплексу біля Софії Київської.