Ілюстратори створили листівки військовим, щоб допомогти ЗСУ

Українські ілюстратори створили лімітовану серію листівок для військових у рамках проєкту "Пошта любові до ЗСУ". Його мета — зібрати мільйон на дрони для армії та привітати наших захисників.

Листівки проєкту "Пошта любові до ЗСУ"

Кожна листівка йтиме у подвійному екземплярі: одну покупець зможе лишити собі, а іншу – відправити бійцям на фронт. Гроші з продажу підуть на закупівлю дронів Mavic.

Листівки проєкту "Пошта любові до ЗСУ"

У проєкті взяли участь 7 українських ілюстраторів: Артем Гусєв, Марія Кінович, Нато Мікеладзе, Віктор Грудаков, Ліза Яблонська-Міхайлусь, Олег Семак та Анна Гаврилюк.

Листівки проєкту "Пошта любові до ЗСУ"

"Мені дуже подобається ідея передавати листівки на передову, щоб люди, які нас боронять, знали, що ми тут всі пам‘ятаємо, завдяки кому та якою ціною ми живемо свої життя. А також тішуся, що зібрані з продажів кошти підуть на корисну справу", — розповідає одна з учасниць, Ліза Яблонська-Міхайлусь.

Кожен ілюстратор надав одну або кілька робіт, присвячених темі незламності українського духу у боротьбі проти світового зла.

Усього надруковано 20 тисяч листівок, ціна кожної складатиме 50 гривень. Продаж розпочався 8 лютого і триватиме місяць.

Придбати листівки можна у тогівельних точках Техно Їжак в усіх великих містах України, а також у шоу-румах Києва, Одеси й Харкова та на сайті www.ti.ua. На точках продажу обладнані спеціальні поштові скриньки, у які кожен охочий може покласти свій лист до ЗСУ.

Нагадаємо, раніше найдорожчим лотом на благодійних аукціонах Prozzoro стала марка "Русскій воєнний корабль".