Іллю Киву звинуватили у держзраді
Фото: facebook.com/kivailya/

Депутату від ОПЗЖ Іллю Киві повідомили про підозру у держзраді.

Про це написала на сторінці у Фейсбук генпрокурорка Ірина Венедиктова.

"На основі зібраних доказів вважаю, що ви своїми діями і висловлюваннями заподіяли колосальну шкоду державі Україна. Ви зробили все від вас залежне, щоб «запросити» в наш дім російського агресора, ви зробили все, щоб кордони нашої держави змінились, ви зробили все, щоб мільйони людей ночували в бомбосховищах, ви зробили все, щоб мільйони українців жили на кордонах сусідніх держав, а багато з них ніколи не повернулись додому, ви зробили все, щоб українські діти більше ніколи не побачили своїх батьків", - зазначила генпрокурорка.

Також Киві інкримінують посягання на територіальну цілісність України, незаконне поводження зі зброєю та виготовлення чи поширення комуністичної, нацистської символіки.

 

Кива Ілля Володимирович, повідомляю вас про підозру. В найближчий час ми оголосимо вас в міжнародний розшук. Потім буде...

Posted by Irina Venediktova on Sunday, March 6, 2022

Найближчим часом Киву оголосять у міжнародний розшук, оскільки зараз, за інформацією ЗМІ,  депутат перебуває в Іспанії. Киву мають арештувати та екстрадувати до України, де, за словами Венедиктової, на нього очікуватиме "справедливий суд". 

За декілька хвилин до оголошення про держзраду Кива опублікував відео, у якому заявив, що Україні "залишився місяць", а з українськими військовими насправді "ще толком ніхто не воював".