"Ігри героїв": ветерани АТО визначать найсильнішого на змаганнях з кросфіту

Фото: facebook.com/gamesofheroes

Всіх киян і гостей столиці запрошують на важливу подію. 24 грудня у столичному Палаці Спорту пройдуть змагання з Crossfit серед учасників АТО. Хлопці, які перенесли тяжкі поранення, визначать з-поміж себе найсильнішого. Втім, яким би не був результат, усі вони вже переможці, адже побороли біль та зневіру. Початок змагань о 14:00.

"Суспільна підтримка людей з особливими потребами є надзвичайно важливою для кожного з нас. І така підтримка важлива для самого суспільства. Приходьте родинами, з друзями, колегами, школами — запрошуємо всіх!" — пишуть організатори змагань у Facebook.

В турнірі візьмуть участь 50 спортсменів з різних областей України. Попередні етапи змагань "Ігри героїв" пройшли у Києві, Харкові, Дніпрі, Миколаєві та Львові.

"Ігри героїв" — це всеукраїнські кросфіт-змагання для поранених воїнів АТО та людей з інвалідністю. Головна мета "Ігор" — психологічна та фізична реабілітація, соціальна адаптація людей з інвалідністю та поширення спортивного руху серед українців.

Вхід на змагання вільний.

Раніше "Наш Київ" писав про спортивних тренерів, які допомагають людям з інвалідністю повернутися до повноцінного життя.