Хореографічна програма ГОГОЛЬFEST-2016 присвячена жінці та способам її ідентифікації

Багато вистав, зроблених хореографами з України, Іспанії, Литви, Молдови, присвячені жінці та способам її ідентифікації. А якщо придивитися, то буде неважко помітити, що роботи інтернаціональної команди об'єднує тема самотності, пошуку взаєморозуміння та засобів спілкування замість ідеального, втраченого у Вавилоні. Ці два мотиви поєдналися в назві відділення.

 • 16.09. 20.00."Femminile" - виставу постановниці Тамари Максименко, можна сміливо називати феміністською річчю. Через власні реальні історії учасники та хореограф розглядають актуальні соціальні питання.
 • 16.09. 19.00. Вистава "Близькість" ірландського хореографа Стіва Батька дає змогу танцівникам продемонструвати віртуозне володіння складними підтримками і трюками, сучасними техніками партнерінга і одночасно голосно обговорити гострі питання особистого життя.
 • 16-17.09. 15.00. Перфоманс "Лабіринт" за участю хореографа Юлії Денісенко дасть можливість глядачам пограти в гру "Куди заведе тебе наступний поворот? Це буде тупик чи нова можливість?". Юлія – засновниця першого у Харкові фізичного театру «Лабораторія театру».
 • 17.09. 20.00."Вечір сучасної хореографії" представить дві постановки. Переможці фестивалю Zelyonka Fest 2016 – вистава "Свідомість(під)" як заклик мовою тіла не боятися себе, вивчати себе, зрозуміти що веде тебе до дісонансу почуттів і думок. В "Субстраті" постановник зробить спробу аналізу людини як об'єкту, спробу знайти основу, фундамент людяності.
 • 20.09. 20.00. Вистава "Життя після очікування" хореографа Руслана Баранова стане наймасштабнішою імпровізаційною постановкою на українській сцені. Група професійних танцівників зустрінеться тільки на майданчику, нічого не плануючи, не готуючись, тільки насолоджуючись і віддаючись кожному моменту. Нічого не контролюючи і не знаючи заздалегідь, щоб глядачі мали змогу відчути, де починається свобода.
 • 21.09. 20.00. У виставі "Problem" постановник Василь Козир покаже драму сучасного міста як нового "Вавилону" і запитає чи є в нас надія уникнути долі давнього біблійського міста.
 • 22.09. 20.00."Дзеркало світу" - чарівна казка, у постановці переможниці шоу «Танці з зірками» і фіналістки шоу «Танцюють всі» Олени Пуль за мотивами історії Андерсена "Снігова королева". Дорослі знайдуть в ній філософські роздуми про душу, діти - пригоди, і кожен зможе насолодитися красою вистави.
 • 23.09. 20.00."Синдром втраченої зиготи" хореографа Кристини Шишкарьової це ілюстрація до книжки Пінколи Естез "Та, що біжить з вовками", що свого часу стала бестселером. Це балетний роздум про те, що це значить "бути жінкою", про пошук себе, про пошук свободи в собі та навколо себе.
 • 24.09. 19.00."Black box" - постановка хедлайнера фестивалю Чеві Мюрадая, що цікава експериментами з часом та простором, а також тим, що загальна тема вистави буде розглядатися крізь призму двох різних менталітетів. Сам Чеві розповів, що робота зроблена за мотивами поеми Шарля Бодлера «П’янітесь!», а танцівники зображують «проклятих поетів» - спільноту поетів, що жили за межами або проти суспільства.
 • 24-25.09. 15.00."Айседора" режисерки Ірини Плотникової - це перфоманс, натхнений засновницею сучасного танцю Айседорою Дункан. Ідея перфомансу: спроба використати погляд Айседори в сучасному просторі танцю.
 • 25.09. 19.00."Fee llink" - балет, що покаже литовський вуличний танцювальний дует Лаврінаса Жакявічуса та Айґерди Ґудайте. Вистава про пошук взаємозв'язків і про самотність, тонко розкрита за допомогою урбаністичної техніки танцю.

Вже із вересня купити квитки на більшість подій хореографічної програми можна буде за посиланням.