Грузинська виконавиця Sophie Villy записала трек з Мішею Правильним: кліп
Скріншот із відео

Грузинсько-українська виконавиця Sophie Villy під час війни записала пісню What can be worse спільно з головним редактором порталу Rap.ua Мішею Правильним. Продюсером треку виступив The Maneken (Євген Філатов).

Кліп знімали на фоті гірських пейзажів Грузії, а також використали кадри зі зруйнованих українських міст. Частину відео зняли у зруйнованому дворі офісу Міши Правильного. В основний посил пісні увійшло те, що нічого не може бути гірше за матерів з дітьки, яким доводиться ховатися від бомб. 

"Я не знаю, чи можна описати біль, який розриває моє серце на атоми з 24 лютого. Хоч це й не вперше зі мною. У 2008 році Грузія пережила найстрашніші дні. Все повторюється. Почерк один. Агресор той самий. Прокидаючись щоранку ти розумієш, що це не сон. Хочеться забитись в кут, не бачити і не чути цей жах, але не маєш на це право. Все, що ми зараз зобов'язані робити – це допомагати постраждалим та у будь-який спосіб підтримати їх. Особливо матерів та дітей, які перебувають у руйнівному стресі та жахливих умовах", — розповіла Sophie Villy. 

 

Водночас виконавець Міша Правильний зазначив, що для нього цей трек — це спосіб нашадати про те, що відбувається в Україні та віддати шану відносинам українського та грузинського народів. 

"З першого дня війни я з командою перебував у Харкові та допомагав нашим волонтерам. Паралельно я писав вірші та викладав їх в соціальні мережі — це був єдиний для мене вихід, щоб не зійти з розуму. Софію я знаю багато років — ми навчались в одному університеті в Києві. Звичайно вона зателефонувала мені спитати як справи. Після скинула демку пісні. Я написав куплет приблизно за 15 хвилин і скинув ій. Ми вирішили зробити сумістку та запропонували Жені Філатову заранжувати її. Женя погодився, за що я дуже йому вдячний", — розповів він. 

Напочатку та наприкінці відео можна також побачити реквізити для допомоги українським матерям та дітям, постраждалим під час війни. 

Спротив російській окупації, день 76