Гриценко звинувачує Садового у інформаційних атаках

Кандидат в Президенти України, Анатолій Гриценко на своій сторінці у Facebook поскаржився на інформаційні атаки, організовані Андрієм Садовим. Очільник партії «Громадянська позиція» запостив посилання на сюжет програми «ВестиUA», що вийшла на «24 каналі». Обурений політик написав коротко: «Канал Садового. Жесть!».

На відео — журналісти в гумористичній формі глузують над інформацією про мізерні офіційні доходи Гриценка, про його зв’язки з Віктором Балогою, про спроби політика збирати кошти в соціальних мережах та про озброєння, що розпродувалось за часів міністерської діяльності Гриценка за неринковими цінами.

Скандальне відео програми «ВестиUA» 24 каналу можна подивитись нижче. Сюжет про Гриценка на 4 хв. 37 сек.

 

Раніше політологи пояснювали, що об’єднання Анатолія Гриценко та Андрія Садового вже не відбудеться, бо соратники Гриценка, як і він сам, реально не планують вигравати президентські перегони, а працюють вже на парламентські вибори. Андрій Садовий взагалі зареєструвався як кандидат в президенти, та буде боротись за перспективи власної партії. А у самого Гриценка реальні проблеми з ефективністю виборчої кампанії — щоб вийти у вищий політичний ешелон політику варто, перш за все, нівелювати сумніви виборців у своїй спроможності бути лідером, а йому це поки не вдається.