Гравці київського футбольного клубу «Динамо» отримують доволі низьку офіційну зарплату. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на зарплатну відомість столичного клубу.

Згідно з документом, найбільш оплачуваними гравцями «Динамо» станом на січень 2018 року були Олег Гусєв, Денис Гармаш та Євген Хачеріді. Їхня зарплата складала 20 тис. 204 грн. Водночас, за неофіційною інформацією, зарплата того ж Гусєва в останній рік складала близько 50 тис. доларів на місяць.

Капітан «Динамо» Віктор Циганков офіційно отримує в команді трохи більш як 19 тис. грн на місяць, а Сергій Сидорчук — в трохи більш як 20 тис. грн на місяць. В той час як за інформацією джерел у того ж Сидорчука зарплата «в конверті» становить близько 1 млн євро на рік. Тобто, більш як 80 тис. євро на місяць.

Серед легіонерів найбільше офіційно заробляє Дьємерсі Мбокані. Його щомісячна зарплата становить 20 191 грн. В інших закордонних гравців «Динамо» вона становить від 13 до 19 тис. грн на місяць.

Головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич, згідно з документом, отримує грошову нагороду у розмірі 18 тис. грн на місяць. А найбільшу зарплату серед тренерського штабу отримує тренер воротарів Михайло Михайлов — більш ніж 22 тисяч на місяць.

Серед керівників «Динамо» найбільше отримує президент клубу Ігор Суркіс, зарплата якого складає 40 тис. грн на місяць.

Цікаво, що спортивний директор «Динамо» Олексій Михайличенко щомісячно заробляє лише 10 тис. грн. А генеральний директор клубу Реваз Чохонелідзе, що колись працював в італійському «Мілані», отримує і того менше — усього 9 тис. грн на місяць.

Раніше повідомлялось, що вболівальники побили тренера «Чорноморця» через програш команди.