Художники-рецидивісти: невідомі в масках захопили та розмалювали трамвай (фото)
Фото: у Києві невідомі захопили трамвай і розмалювали його ("Київпастранс")

В ніч з 16 на 17 серпня невідомі в масках примусово зупинили трамвай на Лісовій трасі і розмалювали його. Про це повідомляється на сайті "Київпастрансу".

На Лісовій трасі поблизу зупинки "Спецдиспансер" кілька людей в масках заблокували шляхи і зупинили трамвай №12. Водій спробував дізнатися про причини інциденту, в відповідь зловмисники заляпали водія фарбою, а потім розмалювали вагон.

"Це дуже ганебна ситуація, коли невідомі особи зупиняють трамвай і завдають шкоди не тільки транспорту, а й водієві. Тим більше що через такі протиправні дії страждають пасажири, адже трамвай знято з маршруту, тож рух затримуватиметься. Сподіваюсь, що правоохоронні органи змусять вандалів відповісти перед громадою міста", — зазначив генеральний директор КП "Київпастранс" Дмитро Левченко.

Повідомляється, що розслідуванням даного інциденту зайнялася поліція.Трамвай потребує оновлення, тому його зняли з експлуатації.

Раніше повідомлялося, що група вандалів захопила поїзд, щоб розмалювати його. Під час акції пасажирів утримували в вагонах, погрожуючи битами.