Організатори Кураж Базару розповіли, що чекає на гостей в цьому сезоні

У новому сезоні на гостей Кураж Базару чекає безліч тематичних заходів, концерти, вуличні бари, фудкорти та інші приємні речі. Про це повідомляють організатори барахолки.

Новий сезон Кураж Базару стартує 24-25 березня. Відтепер кожна барахолка буде присвячена певній тематиці. Так, перший в цьому році Кураж Базар China Start буде присвячений Китаю.

«Будемо зустрічати весну у світлі китайських ліхтариків, купувати різні приколи з Китаю та їсти національну їжу», — розповіли організатори.

Наступним буде Кураж Базар Jazz Only, на двох сценах якого виступатимуть відомі джазові виконавці. В травні відбудеться Кураж Night Market India. Традиційний Благодійний Кураж Базар під назвою Flower Power буде присвячений культурі хіпі та пройде в червні. Після нього в липні всі фанати серіалу «Друзі» зберуться на Кураж Базар Friends Edition. У серпні другий рік поспіль пройде Реп Шмеп Йо Кураж Базар зі знаменитим хедлайнером і Battle School на дві тисячі учасників. Восени організатори барахолки порадують книголюбів — у вересні відбудеться Книжковий Кураж Базар. У жовтні барахолка відзначить день народження в стилі 1990-х, а в грудні — Різдво і Новий рік.

З цього року Кураж Базар повністю оновлює фудкорт. Тепер за один вікенд можна побувати у всіх улюблених ресторанах і барах Києва. Популярні заклади готуватимуть свої коронні страви.

Що стосується музичної програми, тепер на кожному Кураж Базарі будуть свої хедлайнери, проте їхні імена поки не розголошуються. Відомо тільки, що це будуть як українські, так і іноземні виконавці, згідно з тематикою кожної барахолки.

Зміни торкнуться і вартості квитків. Тепер вхід на захід буде коштувати 80 гривень, 30 з яких йтимуть на благодійність.

Благодійності взагалі будуть присвячені різні активності: лотерея, весілля за 15 хвилин, стенд #помогаюнакураже з брендовими речами відомих українців. У червні Кураж Базар буде повністю благодійним — весь прибуток передадуть на допомогу дітям.

Раніше ми розповідали, як весело та цікаво можна провести перші весняні вихідні в Києві.