Google вважає систему оплати в київському метро однією з найпрогресивніших

На міжнародній конференції для розробників Google I/O представники компанії назвали систему безконтактної оплати проїзду в «Київському метрополітені» однією з найпрогресивніших.

Про це повідомляється на сторінці «Київського метрополітену» в Facebook.

Представник Google розповідав про системи безконтактної оплати проїзду в громадському транспорті різних міст, де використовується сервіс Google Pay. Як приклад міст, де вже реалізували цю прогресивну систему, він навів Київ, Лондон, Чикаго, Сідней та Портленд.

Мова йде про проект оплати проїзду в «Київському метрополітені» через жовті турнікети, які з’явилися на станціях завдяки співпраці підземки з компанією MasterCard. На ціх турнікетах сплатити за проїзд в метро можна безконтактною банківською карткою, що підтримує технологію PayPass, або ж смартфоном з підтримкою функції NFC, в тому числі й через сервіс Google Pay. Для цього достатньо прикласти смартфон до зчитувального пристрою на турнікеті.

Проте на конференції не обійшлося і без курйозів, що стосувалися України. Так, прапор нашої країни у презентації був зображений невірно — жовтий та блакитний кольори поміняли місцями.

А деяких українських користувачів збентежило те, що слово «Київ» в презентації було написане у російській транслітерації, а не в українській. Тобто «Kiev» замість «Kyiv».

Нагадаємо, що інша система безконтактної оплати Apple Pay запрацює в Україні вже в найближчі місяці.