ГОГОЛЬFEST 2016 оголосив хедлайнерів програми

Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST. ВАВИЛОН, який відбудеться 16-25 вересня на Арт-заводі Платформа, оголосив основну частину програми.

Цього року відвідувачі фестивалю мають змогу зекономити, якщо куплять квитки на головні події програми заздалегідь. Перші 50 квитків на кожну виставу продаються майже на 50% дешевше, ніж у день показу.

Більшість подій театральної, хореографічної, музичної та інших програм, на які продаються окремі квитки, можна знайти на сайті фестивалю.

Відкриття фестивалю відбудеться 16 вересня. Глядачі побачать «Шоу В.» - перфоманс нового типу від Владислава Троїцького, який поєднає багато жанрів: театр, музику, цирк, оперу, театр ляльок та медіа-арт. У проекті звучатимуть нові пісні гурту Dakh Daughters.

Засновник ГОГОЛЬFEST Влад Троїйцький представить на фестивалі ще три своїх нових проекти. 17 вересня – унікальне естетичне переживання, виставу «…але вітер…». 18 вересня – грандіозна прем’єра опери-цирку «ВАВИЛОН» від творців опер «IYOV» та «Коріолан» Романа Григоріва та Іллі Разумейка. 22 вересня Троїцький представляє нове шоу DakhDaughters цирк-кабаре «Баби. Babylon».

Безперечним міжнародним хедлайнером театральної програми є Вільнюський міський театр Оскараса Коршуноваса, який є частиною проекту «Литовський фокус». Легенда світового театру покаже у Києві дві своїх вистави – «На дні» та «Остання стрічка Креппа». Ще одним хітом «Литовського фокусу» буде Опера для десятьох касирок, звуків торговельного центру та фортепіано «Гарного дня!» від незалежної групи «Опероманія». Усього театральна програма представить понад два десятки міжнародних та українських подій.

Серед подій хореографічної програми зірки української та іноземної сучасної хореографії. Feel link - Хореографічна вистава танцювального театру «Low Air» який вивів вуличну, андеграундну хореографію Литви на новий рівень. Conversation - Танцювальна постановка Колективу Kozar Dance Theatre, засновником якого є переможець шоу «Танцюють всі 4», суперфіналіст шоу «Танцюють всі. Повернення героїв» – хореограф і режисер-постановник Василь Козар. FEMMINILE -перша сходинка в історії "MMDT" - колабораціі вільнодумних і волелюбних танцівників. Інформацію про багато інших подій – дивіться на сайті фестивалю.

Академічна музика представляє проект «Бункер», де глядачі матимуть можливість почути всесвітньо відомих виконавців у атмосфері справжнього підземного бункера. 17 вересня концерт-імпровізація Хелени Вінкельман (Швейцарія) та гурту «Древо» (Україна) поєднає голос скрипки сучасного митця із духовним спадком людства та автентичним українським співом. 18 вересня - світова прем’єра проекту дуету Еріка Босграафа (блокфлейта) і Ольги Пащенко (клавесин), які виконають прем’єри творів голландських композиторів написаних спеціально для ГОГОЛЬFEST 2016. 25 вересня Еліас Файнгерш (Ізраїль) та Національний естрадно-симфонічний оркестр України розкажуть одну з найвідоміших історій великого Шекспіра, перетворивши сцену на простір для музичного діалогу з публікою.

Окрім платних подій, на які необхідно купувати окремий квиток, більшість заходів фестивалю будуть доступні за звичайним вхідним квитком. Квиток на окрему подію фестивалю дає право безкоштовного входу на фестиваль у день події. Квиток на відкриття 16 вересня коштує 150 грн (120 грн за передпродажем). В основні дні фестивалю 17, 18, 23, 24 та 25 вересня вхідний квиток коштує 80 грн. 20, 21, 22 вересня вхідний квиток коштує 25 грн. Деталі – на сайті фестивалю.