«В країні настане пі*дець»: голова патрульної поліції Києва вилаявся на корпоративі (відео, 18+)

Голова патрульної поліції Києва Юрій Зозуля на новорічному корпоративі не знайшов цензурних виразів, щоб розповісти про те, яка гарна у нього команда.

Відеоролики з його запальним виступом виклали на сторінці Police Control Ukraine в Facebook.

Корпоратив проходив в одному зі столичних клубів. У якийсь момент на сцену вийшов Зозуля і, не соромлячись у виразах, розповів, що в Україні було б дуже погано без патрульних.

«Нам не вистачає сил, досвіду, терпіння, грошей. Нам не вистачає всього. Але ми маємо продовжувати все це робити. Тому що як тільки ми перестанемо це робити, в країні настане просто пі*дець, просто с*ака величезна, як тільки патрульні, особливо в Києві, підуть з вулиць», — сказав він.

У наступному відеоролику голова патрульної поліції Києва розповідає, яка у нього чудова команда, також не гребуючи нецензурними словами.

«Я не хочу вам розповідати про підсумки року, типу скільки грабежів було розкрито, скільки було оформлено ДТП та іншої всякої х*йні. Я вам скажу, що в нас є велечезне управління патрульної поліції в місті Києві. Ми є ох**нна інституція», — констатував Зозуля.

Після такої емоційної промови присутні в залі люди почали йому аплодувати.

Раніше повідомлялося, що у перший день нового року в Києві пограбували відділення «ПриватБанку».