"Фестиваль вуличної їжі" відкриває новий сезон

8-9 квітня на Арт-заводі "Платформа" пройде перший в цьому році фестиваль Ulichnaya Eda, що стане наймасовішою і найяскравішою подією квітня. 

Цього разу крім гастрономічних організатори приготували для гостей масу інших задоволень і розваг.

Для гостей з дітьми працюватиме дитячий садочок з аніматорами та іграшками. Також по всій території фестивалю буде багато тематичних зон для дітей: "Табір індіанців", "Країна чудес", театральна студія Аrtgeneration, аквагрим та розпис хною, арт-зони майстер-класів, різні спортивні розваги. 

І дітям, і дорослим буде цікаво провести час з друзями за настільними іграми. А в кінотеатрі під відкритим небом два дні можна буде дивитися найвідоміші фільми і мультфільми. У всіх гостей буде можливість взяти участь в розіграшах подарунків партнерів: від подарункових сертифікатів до путівок до Італії. Фахівці beauty-зони для жінок, чоловіків і дітей подбають про те, щоб на цьому святі всі гості виглядали чудово, не докладаючи зусиль.

Обрати для своїх близьких подарунки і гостинці допоможуть Lokal Food Market і Urban Market, де буде зібрана продукція крафтових українських виробників.

Найбільше гостей традиційно збере музична програма. Цього року Ulichnaya Eda представить українську молоду альтернативну сцену "Исток Stage". Тож у молодих талановитих музикантів є можливість представити свою музику відвідувачам фестивалю.

Також в рамках Ulichnaya Eda буде проходити WeGame 3.0. Ця подія збере кілька тисяч геймерів, косплеєрів і представників кіберспорту. Для відвідування WeGame необхідний окремий квиток. Всі інші розваги на території фестивалю входять у вартість квитка на Ulichnaya Eda. Купити квиток можна на вході або онлайн за пільговою ціною передпродажу: concert.ua/eventpage/ulichnoi-edy.

Нагадаємо, що в Києві відкрився інтерактивний освітній фестиваль "Арсенал ідей".