Фестиваль світла: стала відома грандіозна програма (фото)

Організатори першого міжнародного фестивалю світла і медіамистецтва Kyiv Lights Festival розповіли про програму заходу. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.

На глядачів чекає шоу дронів і грандіозне 3D-шоу на будівлі Річкового порту. 12 травня з 21:20 до 23:00 на Поштовій площі пройдуть покази конкурсних робіт 3D-маппінга. А конкурс віджеїнга відбудеться 14 травня з 21:00 до 22:30. Переможців оголосять після завершення конкурсу.

13 травня покажуть ретроспективу робіт учасників для тих, хто пропустив конкурс 3D-маппінгу в перший день фестивалю.

Справжньою подією фесту стане участь австралійського художника Крега Волша. Він здобув світову популярність завдяки унікальним світловим інсталяціям на поверхні води і дерев.

Крім того, на фасаді Театру на Подолі з'являться три постановки в жанрі світло-живопису, а на фасаді ЦУМу покажуть унікальне світло-музичне шоу. У свою чергу, Пішохідний міст перетвориться на динамічну інсталяцію, яка постійно буде змінювати колір і інтенсивність освітлення.

Варто зазначити, що локаціями фесту також стануть Контрактова площа, Михайлівська площа, Андріївський узвіз, Port Creative Hub, парк Кіото і Пішохідний міст.

Як зазначалося раніше, головним майданчиком фестивалю світла стане Поштова площа. Організатори обіцяють, що столиця на три дня змінить свій архітектурний вигляд.