"Європа і надалі готова допомагати та підтримувати Україну", - Кличко

Європа і надалі готова допомагати та підтримувати Україну, але вирішення проблем у нашій державі — це не тільки питання допомоги. Головні зусилля для змін в Україні лежать на плечах українських політиків. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко після зустрічей з європейськими політиками на з’їзді Християнсько-демократичної партії Німеччини, який відбувається в Ессені.

"Позиція європейських політиків незмінна. Вони готові допомагати нам, але підкреслюють, що ключові зусилля у вирішенні проблем в Україні — на плечах українських політиків. І головною проблемою, на жаль, досі лишається корупція", — зазначив Віталій Кличко.

Під час з’їзду мер Києва зустрівся з президентом Європейської народної партії Джозефом Долем, головою комітету із закордонних справ Європарламенту Елмаром Броком, колишнім президентом Європарламенту, головою Фонду Конрада Аденауера Гансом Петтерінгом.

На зібранні партії, яку вже понад 16 років очолює Ангела Меркель, обговорювали виклики, з якими сьогодні зіштовхнулася об’єднана Європа.

У своєму майже двогодинному виступі канцлер Німеччини зазначила, що головне завдання ЄС сьогодні — внутрішня і зовнішня безпека, захист зовнішніх кордонів. Крім того, Меркель торкнулася проблеми переселенців, а також відзначила, що політика Росії є ще однією проблемою для Європи.

На з’їзді Ангелу Меркель дев’ятий раз обрали головою партії і вчетверте висунули її кандидатуру на посаду канцлера Німеччини. Вона зазначила, що вибори до Бундестагу, які відбудуться в жовтні 2017 року, будуть найскладнішими в сучасній історії Німеччини.