"Енергоатом" показав зруйноване після атаки сховище ядерного палива на Київщині: фото
"Енергоатом"

У мережі з'явилися кадри руйнувань на майданчику Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива у Київській області. Фотографії наслідків російського удару 7 червня опублікувала національна компанія "Енергоатом".

Ціллю окупантів стала будівля приймання контейнерів, розташована на території сховища. Опубліковані компанією світлини наочно демонструють масштаб завданої шкоди інфраструктурі об'єкта.

Фахівці "Енергоатому" зазначили, що у зруйнованому приміщенні відпрацьоване ядерне паливо на момент удару не зберігалося.З'явилися фото наслідків удару по сховищу ядерного палива на Київщині

За поточними даними, усі показники радіації на території сховища перебувають у межах норми, безпосередньої загрози для населення немає.

Нагадаємо, експерти МАГАТЕ відвідають Централізоване сховище відпрацьованого ядерного палива після обстрілу росіян.

У музеї "Чорнобиль" у Києві завершили розбір завалів: які вцілілі артефакти знайшли