Експерти не знайшли інфекцію в озері на Теремках, де масово гинуть качки

Експерти перевірили на наявність інфекції озеро на Теремках, у якому масово гинуть качки, і не знайшли там слідів небезпечних речовин.

Про це у Facebook повідомив активіст Макс Юр'єв.

Також активіст повідомив, що державна лабораторія довго відмовлялася видавати активістам готові результати розтину і бактеріологічних досліджень мертвих качок, яких мешканці району здавали за власні кошти ще в перші дні мору птахів. З цієї причини активист вважає отримані результати не об'єктивними.

Також Юр'єв зазначив, що активістам лише хитрістю вдалося здати мертвих тварин, для перевірки на токсини. Фахівці відмовлялися приймати птахів начебто через відсутність реактивів. 

«Прийняли тільки на 2 токсини з великого списку можливих отруйних речовин, які порадили шукати фахівці після результатів розтину. На більше — ніби немає реактивів не тільки в них, а й по Києву», — зазначив мешканець Теремків. 

У результаті птахів перевірять на 2 токсини, які порадили шукати фахівці після результатів розтину.

Також він додав, що на озері отруїлася одна дитина, проте не навів жодних деталей цього інциденту. Наразі, екологічна комісія Київради вирішила розглянути питання мору качок на Теремках. 

Раніше ми писали, що волонтери врятували двох отруєних качок з озера на Теремках.