Джамала отримала нагороду від Атлантичної ради США
Фото надане пресслужбою Джамали

Українська співачка Джамала отримала нагороду "За визначне лідерство артиста" від Атлантичної ради США на церемонії нагородження, що відбулася 11 травня. 

Премію “За визначне лідерство” присуджують видатним політикам, бізнесменам та культурним діячам, які борються за цінності трансатлантичних відносин і формують спільне глобальне майбутнє. 

Джамалу відзначили за підтримку українських біженців і Збройних сил під час війни росії проти України. Вона отримала нагороду від імені всіх артистів, які борються за захист української культури та самобутності під час російського вторгнення. 

"Я прийняла нагороду від імені всіх українських артистів, що використовують свій голос, щоб розказати про злочини, що вчиняються росією в Україні. Щодня доносять правду і підсилюють підтримку нашої країни, оберігають нашу культуру та демонструють її унікальність. Це наша спільна боротьба й наші спільні маленькі перемоги", — заявила Джамала. 

Крім того, Атлантична рада відзначила спеціальною нагородою увесь український народ, що продемонстрував свою хоробрість і безстрашність на тлі російського вторгнення. Президент України Володимир Зеленський в онлайн-включенні подякував за цю відзнаку. Він запропонував вшанувати хвилиною мовчання українців, які пожертвували своїм життям заради майбутнього своєї країни. 

Зеленський подякував за нагороду Атлантичної ради США

Студія LeQB отримала нагороду за найкращу архітектуру інтер'єру