Дослідження пам’яті і конфліктів: Київська школа економіки запустила нову магістерську програму

Київська школа економіки запустила нову магістерську програму з дослідження пам’яті і конфліктів.

Про це повідомляється на сайті Київської школи економіки.

У новій програмі розглядатимуться питання імперіалістичних наративів та пострадянського авторитарного розвитку, пропаганди, політики пам’яті та меморіальних практик. А також травми минулих і нинішніх війн. Учні зосередяться на зборі даних і створенні нових архівів для збереження та вивчення спогадів про війни та інші конфлікти в якості першого кроку до примирення.

"Дослідження пам’яті та конфліктів — особлива програма для сучасної України. Випускники зможуть зрозуміти та допоможуть зберегти історію нашої держави, досліджуватимуть соціальне й культурне різноманіття, зв’язки та конфлікти громад, а також шукатимуть шляхи для їх подолання. Перевагою програми є поєднання трьох підходів: історичного, антропологічного та розробки політик (policy). Випускники опанують методики роботи з історичними джерелами, громадами та реальним людським досвідом. Спеціалісти цієї сфери вивчатимуть культуру груп, які живуть в Україні, допоможуть зрозуміти та зберегти їх ідентичності, а також зміцнити наявні соціальні зв’язки", — розповіли у навчальному закладі.

Магістерська програма триватиме два роки. Навчання вестиметься англійською мовою та буде поєднане з реальним науковим дослідженням, яке проводитимуть дослідники університетів Британії, ЄС та США.

Іноземні викладачі читатимуть студентам курси, проводитимуть майстер-класи та працюватимуть зі студентами над реальними проєктами.

Навчання на магістерській програмі Memory and Conflict Studies у Київській школі економіки розпочнеться з 1 жовтня 2022 року. Вартість навчання — 140 000 грн.

Про те, як вступити на магістратуру до Київської школи економіки, можна дізнатися за посиланням.

Новий навчальний рік: які рекомендації надало МОН для ВНЗ