Дорогі дороги: "Київавтодор" спіймали на мільйонних махінаціях
Фото: 1551.gov.ua

Держаудитслужба виявила завищення вартості ремонту столичних доріг "Київавтодором" на декілька мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Ревізію діяльності корпорації за період з 1 січня 2014 року по 1 вересня 2016 року фахівці Держаудитслужби почали наприкінці минулого року. Під час перевірок вони виявили завищення підрядними організаціями вартості ремонту автошляхів Києва загалом на суму майже 11 млн грн.

Зокрема, підрядники безпідставно збільшували обсяги виконаних робіт, вносили до актів виконаних робіт неправдиві дані про використані матеріали та техніку, а також неправильно застосовували норми та розцінки.

Цікаво, що один із виконавців робіт — ТОВ "Тілльман Інжинірінг" — перешкоджав аудиторам, через що ті не могли провести зустрічну звірку, аби документально підтвердити вартість робіт з капітального ремонту Південного мосту на суму понад 46 млн грн.

Також під час ревізії фахівці виявили порушення законодавства у сфері закупівель за державні кошти. Наприклад, корпорація не відмінила торгів та уклала з підрядниками договори на суму майже 418 млн грн попри невідповідність пропозицій учасників торгів деяким вимогам.

Держаудитслужба вже повідомила про результати ревізії КМДА, а матеріали превірок надіслала до Головного слідчого управління Нацполіції України.

Нагадаємо, що "Київавтодор" перелічив вулиці, які ремонтує.