Добрі справи: в Києві влаштують міжнародний благодійний ярмарок


Фото: Time Out

На початку грудня у Києві відбудеться щорічний благодійний ярмарок, усі надходження з якого підуть на підтримку сиріт, людей похилого віку, дітей з особливими потребами та інших людей, що потребують допомоги.

За традицією іноземні посольства продаватимуть на своїх стендах національні страви та традиційні продукти. На сьогоднішній день свою участь у заході підтвердили вже 38 посольств. Також буде продаватися одяг та побутові прилади, декор, книги та багато інших речей.

Культурна програма ярмарку складатиметься з національної музики та танців різних народів світу.

Крім того, діти матимуть можливість взяти участь у різноманітних майстер-класах та іграх у спеціально облаштованому Дитячому куточку, а дорослі відвідувачі зможуть випробувати вдачу у лотереї і виграти цінні призи: авіаквитки, подарункові сертифікати ресторанів та готелів, посольські кошики та багато інших приємних речей.  

Організаторами ярмарку є Міжнародний жіночий клуб Києва, що об'єднує дружин дипломатів і бізнесменів, а також жінок та чоловіків, які працюють у культурних та ділових спільнотах міста.

Захід відбудеться в НСК "Олімпійський" 3 грудня. Вартість вхідного квитка — 80 грн для дорослих, 20 гривень для пенсіонерів та дітей від 6 років.

Раніше "Наш Киев" повідомляв, що волонтери звернулися до нардепів-активістів Майдану.