До роботи взимку готують понад 700 одиниць снігоприбиральної техніки

Для прибирання взимку Київ підготував понад 700 одиниць снігоприбиральної техніки. Ще понад 30 одиниць малої механізації – на стадії закупівлі. Про це під час спілкування з представниками ЗМІ заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, передає офіційний сайт КМДА.

«На сьогодні у розпорядженні комунальних служб понад 700 одиниць снігоприбиральної техніки. З них 428 одиниць снігоприбиральної техніки житлово-експлуатаційних дільниць та 310 одиниць комунальної корпорації «Київавтодор»: снігоочищувачі – 103, солерозкидувачі – 108, снігонавантажувачі – 6 одиниць, навантажувачі посипальних матеріалів – 32, трактори із снігоочисним обладнанням – 61 одиниця. Ми ретельно готуємося до зими та належного прибирання взимку. Зараз ми закуповуємо ще кілька десятків тракторів для ЖЕДів», – повідомив Петро Пантелеєв.

Він зазначив, що корпорація «Київавтодор» уже заготувала понад 34,3 тис. тонн посипкового матеріалу, ще 2,5 тисяч тонн – це запаси ЖЕДів для посипання вулиць та дворів.

«Ми оснастили техніку, яка прибиратиме на дорогах, сигнальними (проблисковими) маячками, які дозволятимуть ідентифікувати снігоприбиральну техніку. Також спільно з керівництвом Київської області ми створили робочу групу, яка займатиметься організацією роботи комунальних, дорожніх служб у негоду. Наприклад, найперше, що ми повинні зробити, коли насуваються снігопади, – обмежити в’їзд до Києва великогабаритного транспорту – вантажівок, великих фур тощо. Це дасть можливість нашій снігоприбиральній техніці впоратися швидше із прибиранням», – підкреслив заступник голови КМДА.

Петро Пантелеєв також зазначив, що міська влада також наполегливо звертатиметься до власників легкових авто, щоб, за можливості, у снігопади автівки залишалися в гаражі або на стоянках. Адже габаритній техніці важко курсувати між великою кількістю авто.