З 1 липня до 31 серпня у громадському транспорті Києва проїзд для школярів буде платним. На час канікул за проїзними знижка становитиме 75%.
Про це повідомили в КМДА.
Придбати пільговий проїзний можна:
- у застосунку "Київ Цифровий";
- у терміналах самообслуговування;
- на сайті КП "ГІОЦ";
- у застосунку EasyPay.
Для учнів денної форми навчання доступні такі варіанти пільгових проїзних:
- 325 грн — безлімітний на місяць;
- 162,50 грн — безлімітний на другу половину місяця;
- 72,50 грн — 46 поїздок;
- 97,50 грн — 62 поїздки;
- 143,75 грн — 92 поїздки;
- 192,50 грн — 124 поїздки.
Також на учнівський квиток можна придбати разові поїздки — знижка 75% на них не поширюється. Крім того, з 1 липня до 31 серпня за проїзд у громадському транспорті на загальних підставах мають сплачувати й курсанти вищих військових навчальних закладів столиці.
Раніше "Наш Київ" повідомляв, що із 26 до 29 червня у столиці частково обмежуватимуть рух Північним мостом.
Нові тарифи на проїзд: до кінця року пасажиропотік може скоротитися на чверть
