До Києва приїхав прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак

Сьогодні, 19 листопада, до Києва для зустрічі з Володимиром Зеленським прибув прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак. Інформація про це з'явилася на сайті Офісу Президента України.

Там зазначено, що лідери держав обговорили можливості захисту української та європейської енергетичної безпеки.

Передусім я дякую Прем’єр-міністру за принципову підтримку України й за максимальну конструктивність у наших переговорах. Ми сьогодні обговорили всі питання, важливі для наших країн і для глобальної безпеки.

Це перший візит Ріші Сунака в українську столицю після обрання на пост прем'єр-міністра. Він наголосив, що британський уряд продовжить допомагати Україні до завершення повномасштабної війни.

Сподіваймося, що ми зможемо закінчити цю варварську війну й забезпечити справедливий мир, коли буде верховенство права, мир і повага до суверенітету держави, а ті, хто скоїв воєнні злочини, будуть притягнуті до відповідальності.

Також він зауважив, що Велика Британія надасть нову підтримку нашій армії: зимове обладнання для військових, а також гуманітарну допомогу на суму понад 16 млн фунтів стерлінгів. Крім того, він сподівається прийняти наступного року конференцію з відбудови України.

Нагадаємо, нещодавно українські військові пройшли навчання у Британії й повертаються на фронт. 

У Британії видадуть книгу Сергія Плохія про російсько-українську війну