Дмитро Дубілет

Український підприємець та співзасновник Monobank Дмитро Дубілет повідомив про запуск нового сервісу Navkolo, який має замінити програмне забезпечення російського розробника 1С. 

За словами Дубілета, Navkolo надаватиме ІТ-сервіси для малого та середнього бізнесу. Він має стати більш зручною та сучасною альтернативою продуктам 1С, з простою реєстрацією, якісною та привітною службою підтримки, а також взаємодіяти з держорганами та між собою. Фактично це буде ціла екосистема з використанням продуктів українських розробників. 

"Ідея бізнесу з’явилась на початку війни — коли ми усвідомили, що переважна більшість українських компаній досі користується російським 1С та іншими програмами. Навіть якщо не брати до уваги, що 1С — російське створіння, український бізнес вже давно мав би відмовитись від цих жахливих програм 90-х років. 1С — це довго, дорого, незручно", — відзначив підприємець.

Зараз сервіс вже має два готових до запуску модулі — бухгалтерія та автоматизація торгівлі:

  • Navkolo.Бухгалтерія. Туди увійдуть такі послуги: реалізація, придбання, необоротні активи, зарплата і персонал, податки та звітність, запаси та виробництво, каса і банк, інтеграція з клієнт-банком, ЗЕД, імпорт-експорт. Партнером виступає розробник Bookkeeper.
  • Navkolo.Торгівля. Туди увійдуть такі послуги: складський облік, робота з цінами, розрахунки з клієнтами та постачальниками, підключення обладнання, кадровий облік, CRM, ведення витрат, детальна аналітика. Партнером виступає розробник DNTrade.

В майбутньому кількість модулів стане більшою, а сервіс розширюватимуть та додаватимуть нові функції.

Дубілет запропонував українським бізнесменам долучитися до бета-тестування Navkolo. Для цього потрібно залишити свої контактні дані на сайті сервісу та дочекатися запрошення. Для тестувальників перший місяць роботи з сервісом буде безкоштовним, а на наступний рік вони отримають знижку 50%.

"Дія" запустила нові послуги та відеоінструкції до них