Для перетину кордону з ЄС тепер необхідно мати закордонпаспорт — УЗ
Фото: volynnews.com

Для перетину кордону з країнами Євросоюзу відтепер необхідно мати при собі закордонний паспорт. Про це повідомили в "Укрзалізниці".

Там розповіли, що очікують на офіційне підтвердження зміни правил перетину кордону від Державної прикордонної служби України, оскільки не отримували його раніше. Проте, зазначають в УЗ, вже були випадки висадки пасажирів на кордоні. 

Прикордонники можуть робити винятки для біженців без загранпаспорту на свій розсуд за умови наявності інших документів, що посвідчують особу, та наявності бойових дій у регіоні, з якого прямує пасажир.

"Для залізничників основна місія з 24 лютого — порятунок і доправлення десятків тисяч людей з-під лінії обстрілу до безпечних місць. Важливо надавати кожному пасажирові гарантію того, що він дістанеться місця призначення. Сьогодні вже зафіксовані випадки висадки пасажирів на кордоні. Вважаємо це неприпустимим без прозорого інформування пасажирів і перевізника заздалегідь", — відзначили в "Укрзалізниці".

Там також закликали своїх колег по держсектору до згуртованості й чіткої комунікації у всьому, що стосується порятунку українців. А пасажирів попросили уважно ставитися до змін у правилах перетину кордону та задавати уточнюючі запитання ДПСУ.

Спротив російській окупації, день 54