Дитячий день народження в італійському ресторані Pesto Cafe

Як організувати дитячий день народження, який надовго запам’ятається імениннику та його друзям, запрошеним на свято? Здійснити мрію дітей допоможе італійський ресторан Pesto Cafe. Вік присутніх на святкуванні не має значення: про те, щоб усім дітям було весело, подбають винахідливі ведучі та аніматори.

У Pesto Cafe можна замовити святковий торт («Банановий», «Наполеон», «Шварцвальдський», «Полуничний», «Горіховий», «Медовик») та кенді-бар. Зробити свято ще більш яскравим допоможуть ростові ляльки (підходять і для виїзного святкування), фотозйомка (загальна або в фотозоні).

Детальна інформація про всі послуги, які можна замовити, є на сайті pestocafe.ua.

З чого складаються розважальні програми

Ресторан Pesto Cafe — улюблене місце іменинників і їх батьків. Саме тут до уваги гостей пропонують різноманітну святкову програму, в рамках якої можна замовити:

  • паперове шоу;
  • квести;
  • вау-шоу програму;
  • захоплюючі настільні ігри;
  • кулінарні майстер-класи;
  • оригінальні привітання для іменинників.

Цікавий формат вечірки — в паті-басі (підійде для дітей від 10–12 років). У ньому може одночасно знаходитися до 30 дітей. У середині паті-баса облаштований майданчик зі справжньою сценою, де можна співати в караоке, також є барна стійка, місце для танців. На сцені встановлюється професійне музичне обладнання, додаткову ефектність надає лазерне шоу.

Чому варто вибрати Pesto Cafe для святкування дитячого дня народження

Звертаючись до професійних організаторів свята, батьки позбавляють себе від турбот, а діти отримують масу незабутніх вражень і приємних емоцій. До уваги клієнтів пропонується великий вибір анімаційних програм, серед розмаїття яких завжди знайдеться варіант, який підійде для дітей різного віку та статі (спокійні і активні ігри, їх чергування, окремі розваги для хлопчиків і дівчаток, а також змішаних компаній).

За якість розваг, запропонованих імениннику і його друзям, відповідає професійна команда веселих аніматорів.

У Pesto Cafe можна замовити дитячий день народження під ключ (гарантований індивідуальний підхід і креативність). Всі юні клієнти ресторану, а також їх батьки завжди залишаються задоволені обслуговуванням. Крім розважальних програм, в послуги закладу входить розробка дитячого меню. Це є гарантією того, що на столах будуть присутні тільки корисні і смачні страви, які обов’язково сподобаються дітям.